حمید فرخ نژاد ممنوع‌التصویر است؟

به گزارش پایگاه خبری همزمان،زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که حضور حمید فرخ‌نژاد به عنوان تهیه‌کننده و بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی “میجر” به کارگردانی احسان عبدی‌پور باعث شده این اثر مورد بی‌توجهی قرار گیرد، در صورتی که به گفته برخی منتقدان و اهالی رسانه که در اکران خصوصی به تماشای این اثر نشسته‌اند، “میجر” اثری قابل تامل است و اتفاقاً حمید فرخ‌ن‍ژاد هم به خوبی در آن ایفای نقش کرده است.

فرخ‌نژاد از بازیگران پر کار سالهای اخیر سینمای ایران است که در دوره‌های مختلف جشنواره فیلم فجر هم حضور قابل توجهی داشته و به اصطلاح همیشه یکی از چهره‌های مورد توجه مخاطبان و رسانه‌ها بوده است.

این توجه فقط منوط به فعالیت حمید فرخ‌نژاد در بخش‌های مختلف سینما نمی‌شود، بلکه این بازیگر در مقاطع مختلف و براساس جریانات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی پیش آمده در کشور، مواضع جنجالی و پر سر و صدایی داشته که موجب تنش میان او و طیف‌ها و اقشار مختلف در کشور شده است.

به نوشته روزنامه اعتماد، با این تفاسیر وقتی نگاهی به فعالیت حمید فرخ‌نژاد در سال‌های اخیر می‌کنیم، به نظر می‌رسد که شاید مواضع اینستاگرامی او در افول روند حرفه‌ای‌اش در سینما بی‌تاثیر نبوده و به عنوان نمونه هم می‌توان به غیبت او در دوره‌های سی و هشتم و سی و نهم جشنواره فیلم فجر اشاره کرد که شایعه ممنوع‌الفعالیت بودن و حتی ممنوع‌التصویری او را قوت می‌بخشد.

بخوانید:  شیائومی سومین گوشی محبوب اروپایی ها

بخصوص که پس از اتفاقات و جریانات آبان‌ماه سال گذشته و واکنش‌هایی که این بازیگر در فضای مجازی نشان داد، به مرور روند کمرنگ‌ شدن حضوراش در سینما حس شد و از همین رو گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر فشارها و محدودیت‌های خارج از سینما صورت گرفت که باعث دور افتادن فرخ‌ن‍ژاد از کوران رقابت در سینما شد.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا گمانه‌زنی‌ها و شایعات مربوط به ممنوع‌التصویر و ممنوع الفعالیت بودن این بازیگر صحت دارد یا اینکه به‌زودی شائبه‌ها از بین رفته و شاهد حضور دوباره و پررنگ او در آثار سینمایی و اکران‌ها و جشنواره‌ها خواهیم بود.

  • منبع : اعتماد